HAKKIMIZDA

İdeal Motorlu Kurye Hizmetleri: 1996 Yılında grup firması olarak moto kurye sektörüne adım atan firmamız, edindiği tecrübeleri günümüze taşımıştır.

Tecrübelerini günümüze taşırken öncelikli misyonumuz müşteri memnuniyeti olmuştur.

Sektörümüzde her zaman yeniliklere açık bir firma olarak adımızdan söz ettirmekteyiz. Gerek teknolojik altyapı (Yazılımsal ve donanımsal) gerekse personel eğitimlerimiz ile sektörün öncü firmalarından biri olduk. Araç kapasitemiz, bilinçli ve eğitimli personellerimiz, altyapımızın sağlamlığı ile siz müşterilerimize hizmet vermekten gurur duyuyoruz.

Güler Yüzlü Hizmet

Farkımız Bulunduğumuz sektörde bizi diğer firmalardan ayıran en önemli özellik kalite, hız, fiyat ve vizyonumuz yanında vermiş olduğumuz güler yüzlü hizmettir.

Araç şoförlerimiz stres yönetimi, müşteri memnuniyeti gibi psikolojik eğitimlere belirli sıklıklarla tabi tutulmakta olup, vermiş olduğumuz eğitimlerin karşılığını siz müşterilerimizden teşekkür olarak fazlasıyla almaktayız.

Referanslarımızdan Bazıları

Şirket Haberleri

07.03.2016

Büyüme ve yaygınlaşma planlarımız çerçevesinde geçtiğimiz ay içerisinde bünyemize 3 yeni araç ve eleman alımı tamamlanmıştır.

03.12.2015

Gizlilik şartnamesi gereği ismini vermeyeceğimiz Türkiye' nin büyük e-ticaret sistemlerinin sahibi holdingin açmış olduğu ihaleyi kazanarak e-ticaret taşımacılığına adım atmış bulunmaktayız.

09.06.2014

Grup firmamız İDEAL GRUP TEMİZLİK web sitesi yenilenerek hizmetinize açıldı.

İletişim Bilgileri

Ortabayır Mahallesi Talatpaşa Caddesi Itır Sokak No:1 K:1 D:2
Telefon: 0(212) 324 78 45
Fax: 0(212) 324 78 47
E-mail: